Zimní VíSeČ 2015

přidáno: 13. 12. 2014 9:52, autor: Petr Macháň   [ aktualizováno 13. 12. 2014 9:53 ]
Jménem střediskové rady hranických skautů zvu všechny členy, činovníky, příznivce a kamarády na

Zimní VíSeČ 2015

aneb Víkendové Setkání Členů a činovníků střediska Psohlavci Hranice

Po zářijovém Triatalonu na Rybářích je to další příležitost společného neformálního setkání. Tentokrát se podařilo zajistit atraktivní zázemí chaty “na konci světa” v Jeseníkách, která nabízí ve svém bezprostředním okolí upravované běžecké tratě. Poslední víkend v lednu je navíc pro školáky prodloužen o pololetní prázdniny (Pá 30.1.). K tomu máme štěstí, že se na tamějších tratích pořádají skautské (!) bežkařké závody (Memoriál Vládi Tylšara 31.1. ). Na chatě budeme tedy společně se skauty ze střediska Velký Týnec, organizátory pretěků. Možnosti dalšího vyžití jsou nezměrné - indiánská sauna, deskovky, turnaj v šipkách, sáňkování a stavění huhuláka, stopování zvěře, lavinový minikurz s výletem do Velkého kotle, zasnění v Borůvkovém snu na Švýcárně, noční výstup na Praděd apod. Zkrátka akční víkend v zimní přírodě.

Termín: 30.1.-1.2.2015 (Pá-Ne)

Info na webu střediska nebo v Kalendáři.