Výprava na Boňkov a Boškov

přidáno: 16. 4. 2018 6:23, autor: Jakub Hood   [ aktualizováno 18. 4. 2018 7:13 ]
Související obrázek

Příští víkend , tj. od pátku 20. do neděle 22.dubna
vyráží náš skautský oddíl na výpravu. Letos poprvé to bude spojené s tábořením venku a
sobotním slavnostním ohněm. Právě takovéto akce jsou pro kluky tou nejlepší přípravou pro letní tábor.

Základní údaje o výpravě :

Kde:  a) sraz – v pátek,  zastávka busu ZZN („u Slávie“ , před podjezdem) v 16.40

b) trasa Boňkov -  Boškov - Podhoří   (cca 15 – 20 km během tří dnů)

c) návrat v neděli, ve 13.10 na Šromotovo nám.

Kdo:  každý, kdo by s námi chtěli jet na tábor (takže všichni :-)

Za kolik:  jen  20,-Kč (do 15 let) / 40 Kč (starší) na cestu;  jídlo dle rozpisu a pokynů rádců

Kde a jak se spí:  po 2 ve stanech (jehlanech) z dílců(celty) ; pod sebe igelit+karimatka!

Výstroj (oblečení):   seznam vybavení na výpravu v příloze ( na webu) + skautský kroj a triko

Výzbroj (vybavení):    družina: kotlík, sekyra;

dvojice - igelit na spaní (pod sebe, stačí 150x200 cm), 2 uzlovačky/šnůry min. 2m dlouhé.

každý:   dle seznamu (viz.příloha) + stanový dílec = celta ( vydají rádcové na schůzce) + lahev na vodu na vaření ( 1,5l PET), potraviny dle rozpisu, který obdrží od rádců na schůzce ( a e-mailem).

Co se jí:  v pátek jídlo z vlastních zásob, společně uvaříme jen čaj.

Teplé jídlo se vaří po družinách ráno a večer; sobotní oběd studený;  v neděli pozdní oběd doma.

S případnými dotazy mne neváhejte kontaktovat.

Jiří Lehký -Monty,   725 044 047