Závody vlčat a světlušek slovem i obrazem

přidáno: 30. 5. 2014 0:07, autor: Martin Lehký   [ Aktualizováno 30. 5. 2014 14:45 uživatelem Petr Macháň ]
/pictures/svetluskyVlcata.png
Závody proběhli v sobotu 17.5. v okolí skautského srubu Líheň u Olomouce. Na závodech nás reprezentovalo čtyřčlenné družstvo vlčat - Káňat ve složení: Mical, Mates, Špekáček a Pepa.

Přijeli jsme už v pátek navečer, abychom nemuseli jezdit brzo ráno. Na večeři si každý dal, co si dovezl a potom jsme zalezli do stanu. Ráno organizátoři navařili hromadu čaje, nasnídali jsme se a kluci vyrazili na nástup a pak na trať. Já jsem byl přidělen na stanoviště "manuální zručnost", kde měli kluci odšroubovat pneumatiku od auta, přišít knoflík, zabalit balíček a zatlouct tři hřebíky, zde dostali 3,5 bodu z 5.

Na dalších stanovištích byli mapové značky, zdravověda nebo stanoviště, kde se vyráběla svačina. Na oběd byli pro všechny nachystané párky, polévka. Jak jsme dojedli začalo pršet, a to dost. Na autobus jsme šli už za deště, ale kluci vypadali spokojeně, protože skončili šestí.

napsal Rys

Celkové výsledky