VŘÍSK Oddílová výprava

přidáno: 27. 9. 2017 6:09, autor: Jakub Hood

Na tuto výpravu je nutné se hlásit předem. Informace níže.

Sraz: pátek 13.10.2017 16:30 na hl.nádraží

Návrat: neděle 15.10.2017 15: 19 na hl. nádraží

O co jde?

Jedná se o tradiční, vícedenní oddílovou výpravu od pátku do neděle určenou pro členy 2.oddílu. Jenže? Je opravdu tak tradiční jak si myslíme? A čeká nás na základně Klokočov něco, co jsme ještě nezažili? Rozhodně ano.

Nepřečtená zprávy: 1

Odesílatel: ESA, European Space Agency

Milí uchazeči,

Na základě Vašeho zájmu o Přípravný kosmický program Vám zasíláme tuto zprávu. S radostí Vám oznamujeme, že během září jste úspěšně prošli konkurzem. Dokázali jste svůj zájem o činnost Kosmické sekce 2 a její vedoucí pracovníci Vás nominovali do Přípravného kosmického programu, který proběhne 13.10.2017 až 15.10.2017 v galaktickém simulačním centru Klokočov. Zde proběhne závěrečná fáze testování a výcviku. Mnoho úspěchů, možností, překážek určených ke zdárnému překonání hodně štěstí a zdraví Vám přeje,

Jan Woerner

Generální ředitel ESA

Ubytování: 49°44'16.017"N 17°46'10.097"E jsme ubytováni v bývalé budově železniční zastávky Klokočov.

Cena: Výše účastnického poplatku činí 350 Kč na osobu (zahrnuta doprava,strava, ubytování, materiál na program včetně trička z projektu 72 hodin, kterého se v rámci výpravy zúčastníme).

Vybavení: Oblečení do terénu (a k ohni) - pevné a nejlépe nepromokavé (je zvýšená šance zničení) , boty - opět pevné a ještě lépe nepromokavé, všechno oblečení v nenápadných barvách, pláštěnku, PVJ (šátky - jeden skautský na krk, druhý na hry do batohu,skautský zápisník A5 + něco na psaní, nůž, KPZ, uzlovačka, stezka/nováček), pití (více než 1l ),  teplý spacák (podkroví kde budeme spát není samostatně vytápěno) , deka nebo prostěradlo (spíme na postelích, deka lze použít na sebe i pod sebe :D ), oblečení na spaní (radši teplejší) , hygienické potřeby, kartičku pojištěnce, náhradní oblečení (stačí jedno od každého kromě bundy :D) + spodní prádlo a ponožky, oblečení do chaty, přezuvky, misku, hrnek, lžíci.

Malá svačina na cestu.

Batoh do kterého vše sbalím!!!

Strava: Jídlo zajištěno od páteční večeře (bude čaj a výživná polévka) do nedělního oběda (balíček na cestu)

PŘIHLAŠOVÁNÍ: Přihlašování na akci je zahájeno právě teď.

Hlaste se Robbinovi nejpozději do 8.10.2017 21:00

Přihlašování i omlouvání probíhá v tomto formuláři: Formulář pro přihlášení i omluvu (klikni na odkaz pro vyplnění formuláře)

Vedení:

Akci chystá a zaštiťuje Robbin and col.

Veškeré dotazy a připomínky směřujte na číslo: 735 014 751

nebo na mail: robin@skauti-hranice.cz

Dospělý vedoucí výpravy: Jiří Lehký - Monty (725 044 047)