VŘÍSK 2018

přidáno: 11. 10. 2018 11:10, autor: Jakub Lehký - Robbin   [ Aktualizováno 28. 10. 2018 7:37 uživatelem Jakub Hood ]
Výsledek obrázku pro podzimVážení rodiče, milí členové,
Zde jsou informace k celo-víkendové výpravě, která se koná v termínu 26.10. - 28.10.2018. Od nádraží v Lidečku je to do srubu 3 km do kopce, přizpůsobte tomu prosím vybavení. Vzhledem k tomu, že na výpravu navazují podzimní prázdniny, můžeme si dovolit vrátit se v neděli vcelku pozdě. Počítejte s tím prosím.
      Celá výprava bude protkána tématem odboje na Valašsku, vlastenectvím a připomínáním sto let Republiky.

Výsadek bude proveden na souřadnicích N 49°12.57960', E 18°3.17433'. Radio stanice Eva slouží k zajištění kontaktu s Londýnem.  Jagdkommanda propátrávají Beskydy bez ustání, píše rok 1944 a odboj na východní Moravě sílí. Ovšem bez pomoci z venku má pramalou šanci. Proto je vyslána elitní paradestantní jednotka, složená z Čechů vycvičených ve Velké Británii. Seskok na nepřátelské území je podnikem jen pro ty nejodvážnější. Přidáš se?

Sraz: 15:40 na velkém vlakovém nádraží (odjezd 15:55)

Návrat: 18:55 tamtéž

O co jde: tradiční víkendová výprava 2.oddílu

Ubytování: skautský srub Lidečko (49.2116558N, 18.0253033E)

Cena: 350 Kč (doprava, strava, ubytování, materiál na programy... + láskyplná péče zdarma :)

Platba: na schůzkách v týdnu

Vybavení: kartička pojištěnce, oblečení do terénu  - pevné a nejlépe nepromokavé (je zvýšená šance zničení) , boty - opět pevné a ještě lépe nepromokavé, všechno oblečení v nenápadných barvách, pláštěnku, PVJ (šátky - jeden skautský na krk, druhý na hry do batohu,skautský zápisník A5 + něco na psaní, nůž, KPZ, uzlovačka, stezka/nováček), skautské tričko,pití (více než 1l ),  teplý spacák , karimatku, deka (lze použít na sebe i pod sebe ), oblečení na spaní (radši teplejší) , hygienické potřeby, kartičku pojištěnce, náhradní oblečení (stačí jedno od každého kromě bundy ) + spodní prádlo a ponožky, oblečení do chaty, přezuvky, misku, hrnek, lžíce, baterka, páteční večeře.

Batoh do kterého vše sbalím!!! (Žádné igelitky a spacáky v ruce!)

Strava: zajištěna, v pátek večer bude uvařený společný čaj (večeř vemtei tedy vlastní)

PŘIHLAŠOVÁNÍ I OMLUVY ZDE:

Těší se na Vás, (nejen)

Jakub Lehký - Robbin