UDICE 2018

přidáno: 14. 1. 2018 6:22, autor: Kateřina Lehká   [ aktualizováno 26. 1. 2018 12:04 ]

Dopis:

Velevážený zájemce o moji misi Jižní pól,

Jestli tuto zprávu čteš, jsi to právě ty, ten vyvolený, kterého bych srdečně rád pozval na moji výpravu na jižní pól a cestou kolem Ameriky. Vydáme se poznat neznámé místa, proplujeme bažinami a snad dobijeme dosud nedobyté. Pozor! I když se ti tato výprava bude nyní zdát jako procházka růžovým sadem, bude to spíše nebezpečná výprava po tenkém ledu do neznáma.

Ale proto jsi tu ty. Člověk, který mi scházel do perfektní posádky. Neohrožené posádky, odhodlané nasadit vlastní život pro záchranu akce a vydržet neskutečné podmínky, při kterých doslova mrazí v zádech.

Prosím, pokud jsi odhodlaný podstoupit vše, co je od mé posádky očekáváno, přihlaš se co nejrychleji  ke svému rádci. Pamatuj kdo dřív přijde, ten dřív pluje na mé lodi Fram.

Těším se na naše dobrodružství ,Výsledek obrázku pro podpis roalda amundsena

vlastnoručně podepsán :

-já, Roald Amundsen

„Zdraví, síla, vědomosti - škoda ztrácet čas.“

Vážení a milí,
Je to tady.
Expedice, která se stává tradicí.
Expedice, kde nic není zadarmo.
Expedice, která poukáže na ty nejsilnější.
Expedice, u které budou někteří litovat, že nejeli.
Expedice, na kterou jen tak nezapomenete.

Únorová expedice 2018
Kdy: 2.-4.2.
Kde: Spálov
Sraz: 12:07 u Slávie (autobusová zastávka ZZN)
Návrat: 13:24 také u Slávie
Cena: 200,- (v případě přebytku vrátíme - v ceně je zahrnuta doprava, strava od páteční večeře, materiál na programy,nezaplatitelný zážitek)
S sebou: kartičku na bus, nebo jiný doklad s fotkou a datem narození, kartičku pojišťovny, spacák+věci na spaní (spíme na zemi v klubovně Spálovských skautů), karimatku, přezuvky, oblečení do chaty (tepláky+tričko), teplé a vodě-odolné věci na ven (dle počasí), POŘÁDNÉ boty, náhradní spodní prádlo, ponožky, PVJ, skautský šátek, pláštěnka, miska+lžíce+hrníček (plastové/nerezové), alespoň 0,75 l flašku, hygienické potřeby. Nezapomeňte si přibalit část oděvu/batoh/tašku, na které se budou dobře vyjímat nové žluto-červené nášivky hranických skautů.

Vše sbaleno v jednom batohu.

Vyplňte prosím VŠICHNI zda jedete/nejedete zde:

Těší se na Vás vaši RS :)
Kontakt: Jakub Lehký-Robbin- 735 014 751