Aktuality‎ > ‎

UDICE

přidáno: 1. 2. 2017 6:23, autor: Jakub Lehký   [ aktualizováno 16. 2. 2017 10:31 ]
Výsledek obrázku pro severní pol
Nebo také Únorová expedice. A co že to je? Je to další výprava na celý víkend (od pátku 17.2. do neděle 19.2.)-pouze pro skauty a skautky. Staneme se polárními badateli, kteří se pokoušejí zjistit osudy a cíl slavné výpravy kapitána Francise Croziera. Kam zmizela? A co vlastně hledala jedna z nejzáhadnějších a nejutajovanějších expedic všech dob?
Sraz:v pátek 15:40 na hlavním nádraží.
Návrat: 16:22 (v neděli) na vlakovém nádraží
Cena: 400Kč (cesta, jídlo(sob. snídaně - neděle oběd), ubytování-skautský Srub Líheň-Bělkovice Lašťany-přebytky se vrací)
S sebou : psychickou připravenost,vlastní večeři na pátek a Věci na výpravu:
Kvalitní obuv+návleky (vypadá to že bude sníh, nebo minimálně spousta bahna), teplé oblečení do nepříznivého počasí( zimní bunda, gatěčepice,rukavice 2x, podvlíkačky, mikina/svetr pod bundu- může být i víc,šála/šátek/kukla, funkční triko-hřeje i když je mokré) ,plášťenku, PVJ ,spacák, karimatku,oblečení na spaní , hygienické potřeby, kartičku pojištěnce, nahradní oblečení (stačí jedno od každého kromě bundy :D) + spodní prádlo a ponožky, oblečení do chaty, přezuvkymisku,hrnek,lžíci.
Budeme ve srubu BEZ ELEKTŘINY, takže si nezapomeňte přibalit také baterku a svíčku (ještě lepší je lucerna - např petrolejka)
VŠE SBALENO DO JEDNOHO BATOHU (v tomto batohu bude také místo na společné jídlo)
Kapacita účastníků je omezena na 12 proto neváhjte s přihlašováním.
*po zakoupení hromadné jízdenky (tři dny předem) není zaručeno vrácení peněz za výpravu (pouzé té části použité k zaplacení jízdenky) při náhlém odhlášení (peníze za ubytování a jídlo vrátíme určitě)

Vede: Robin - Jakub Lehký (735014751) SEM se přhlašujte a směřujte dotazy.
Zodpovědný vedoucí: Johny- Jan Horák (janhorak159@gmail.com )5
Comments