Triatlon a táborák 6.9.

přidáno: 9. 8. 2014 0:48, autor: Petr Macháň   [ aktualizováno 9. 8. 2014 0:52 ]
28..27..26..25.....3..2..1 a startuješ!

Zemské těleso se pootočilo jen 730krát od našeho posledního setkání na Rybářích a je tu opět tvá oblíbená sportovně-setkávací akce - střediskový Triatlon. Letos spojeno s táborákem a grilováním. K vyzkoušení bude kin-ball a střelba ze sportovních praků.

Běžecká trať je jen na zahřátí, abys na bicyklu urval pár kilometrů v terénu. S tepem šplhajícím k hodnotám fahrenheitova bodu varu přikládáš k líci vzduchovku a neomylně pálíš jednu desítku za druhou. Tvá hruď protíná cílovou pásku a ty jsi blažený, že jsi to opět zvládl. Tak, ale i na pohodu si můžeš užít 3. ročník Triatlonu.

Jménem celé střediskové rady bychom tě rádi pozvali na "otvírák" nového skautského roku. Nejedná se o soutěž v odzátkovávání lahví, nýbrž o naše první společné setkání po letech, uplynulém roce a prázdninách v novém skautském roce. Sdílet můžeme naše nové životní zápletky, vzpomínky z dovolených a cest do přírody, fotografie či jen společně strávený čas o první zářijové sobotě.

Informace hledej v plakátu vlevo a na www.skauti-hranice.czSvou účast prosím potvrď skrze jednoduchý přihlašovací formulář zde. Zpřehlední nám to přípravy a zajistí pro všechny dostatek občerstvení a žvance na zmíněné barbecue.

Za střediskovou radu mává levačkou Kiwi a Piškot