Předtáborová výprava na Něčín

přidáno: 11. 6. 2018 5:19, autor: Jakub Hood   [ aktualizováno 14. 6. 2018 12:20 ]

Výsledek obrázku pro scout camping pierre joubert

Cíl – soutok Odry a Něčínského potoka nedaleko Spálova - naše tradiční, hezké a dostupné místo na výpravy

Výprava s tábořením pro mladší členy. Jídlo si budeme sami připravovat na ohni, spát budeme ve stanech z dílců (celt - na schůzkách). V pátek pojedeme autobusem na Spálov a  půjdeme pěšky cca 5 km na tábořiště. V neděli půjdeme pěšky na vlak do Heřmánek  (cca 8-10 km pěšky). Výprava je určena především pro ty, kteří jsou přihlášeni na tábor (budeme trénovat základní tábornické dovednosti).

Sraz: v pátek 15.6.2018 v16:40 na autobus.zastávce Hranice ZZN (u viaduktu).

Návrat: 13:18 nebo 15:18 na hlavní vlakové nádraží (záleží na počasí a rychlosti našeho přesunu na nádraží J). Účastníci vám dají vědět mobilem.

Cena: 80,- Kč (případný přeplatek vrátíme, přineste na sraz) –  starší 10 let potřebují jakýkoliv průkaz (může být i pas) s fotkou a datem narození na prokázání nároku na poloviční jízdné.  Kapesné na nanuk nebo limču- dle vašeho uvážení J

Jídlo: pití na cestu (min 0,75 l), na pátek vlastní večeři – společně uvaříme čaj  V so a ne budeme vařit společně po družinách (rozpis dostanou na schůzce).

Co s sebou na výpravu najdete zde: https://drive.google.com/open?id=1ue2zpJo-SvGv4gZnqtwYbcVf8ggJI_OajdGmntrdin8

+ skautský šátek a triko

Výzbroj (vybavení):

• družina: kotlík, vše na vaření, pila (oblouková z klubovny)

• dvojice - igelit na spaní (pod sebe, stačí 150x200 cm), 2 uzlovačky/šnůry min. 2m dlouhé.

• každý:   dle seznamu (viz.příloha) + stanový dílec = celta ( vydají rádcové na schůzce) + lahev na vodu na vaření ( 1,5l PET), potraviny dle rozpisu, který obdrží od rádců na schůzce ( a e-mailem), NABROUŠENÝ NŮŽ A SEKERU (popř. pilku – ideální je skládací/ zasouvací)

Výpravu vede Jiří Lehký (vedoucí 2.odd)

Kontakt - Robbin (735014751)