Podzimní družinová výprava Krkavců.

přidáno: 2. 11. 2014 4:51, autor: Jakub Hood   [ aktualizováno 2. 11. 2014 5:38 ]
Výprava je v Sobotu 8.11.2014. Sraz v 8:00 na náměstí T.G. Masaryka. Návrat tamtéž do 17:00 ( přesný čas účastníci nahlásí mobilem).
Pojďme do krásného okolí hranic poznávat krásy podzimu, něco si zahrát,něco se naučit, a slavnostně založit družinu krkavců na její první družinové výpravě.Půjdeme přes Bílý kámen a přes Zbrašov do Krkavčího údolí. a zpátky přes Teplice.
 S sebou si vezměte: Věci na výpravu: https://sites.google.com/a/skauti-hranice.cz/dvojkari/druziny/krkavci/vci-na-vpravu + něco na jídlo pro všechny (např ovoce, chleba, buchtu kterou jsem sám pekl...domluvíme na schůzce) na Pirátskou hostinu (skautská obdoba pikniku :D ). Vezměte si také alespoň skautský šátek. Vše si dejte do jednoho batohu. Půjdeme max. 10 km. Pokud to ale někdo nezvládne tato výprava není pro něj.Hlaste se nejpozději do schůzky 7.11. Vede Jakub Lehký-Robin.( jakub.lehky@gmail.com nebo 721 816 774)