Oddílová výprava na Drahotuch

přidáno: 18. 3. 2019 9:08, autor: Jindřich Smola
První jarní výprava jako už tradičně bude na zříceninu hradu Drahotuch, kde obnovíme kamennou mohylu 2. oddílu. Příležitost prověřit, zda jsme nezapomněli jak rozdělat oheň, uvařit a zda se umíme chopit práce. Čas bude určitě i na hry a společnou bojovku.

Akce se koná v sobotu pro skauty, skautky,rovery a rangers.
Dojedeme na Uhřínov, odkud se vydáme cca 3,5 km ke zřícenině Drahotuchu, odpoledne sejdeme do Podhoří, odkud pojedeme autobusem zpět do Hranic.

Sraz: sobota 23.3. v 6:28 na Šromotově nám. (bus odjíždí 6:33)
Návrat: 17:21 tamtéž
S sebou: PVJ na jednodenní výpravu (nezapomeň pevné nepromokavé boty, oblečení tmavších barev do lesa), 35 Kč a průkazku na slevu jízdného, pracovní rukavice (na stavbu mohyly), něco v čem budeš schopný přenášet nebo převážet kameny, kroj (kdo má- kdo nemá tak střediskové tričko a šátek), jídlo a pití na celý den (vaří se po družinách dle domluvy na schůzce), lžíce, 5 ponožkových koulí + kdo chce štít (maximální rozměr 60x60 cm).

Na všechny se těší Smolda a Robbin :)