Oddílová VÝPRAVA na Boňkov

přidáno: 15. 9. 2017 5:26, autor: Jakub Hood   [ Aktualizováno 17. 9. 2017 23:46 uživatelem Jura Lehký ]

Výsledek obrázku pro skauti hranice

Kdy:  sobota 23. září 2017, sraz: 10.00, autobus.zast. Šromotovo náměstí ; návrat:  17:25  zast. U Slávie ( příp. autobus. nádraží)

Kde
/co: busem na Radíkov, odsud pěšky přes louky (ideální ke hrám) a les ke štolám na Boňkově. Zde si družiny uvaří oběd. Zahrajeme si tu velkou terénní hru (na místě budou i světlušky a vlčata), případně prozkoumáme zříceninu hradu Puchart.

Co ssebou:  peníze (asi 30 kč) a průkazku na autobus ( průkaz s fotkou, musí mít každý starší 12 let aby neplatil celé jídzdné), PVS (povinné vybavení skauta = KPZ-ka, skaut.zápisník+ tužka, šátek, uzlovačka, zavírací nůž, pláštěnka ), svačina & pití, potraviny na spol. vaření = brambor (velký jako pěst nebo 2 menší), špekáček (nebo 10 cm kabanosu), malá cibule, chléb na přikousnutí (počet krajíců dle vlastní spotřeby), nezapomeňte LŽÍCI, případně jídelní misku. Oblečení a obuv přizpůsobte počasí, roční době a pobytu v divočině.

Výprava se koná za každého počasí – jsme skauti! V případě silného deště se vrátíme dříve.

Dotazy a omluvenky neúčasti směřujte na Montyho