Oddílová výprava

přidáno: 29. 5. 2018 3:32, autor: Jakub Hood

Výsledek obrázku pro pierre joubert scout

Oddílová výprava (na Kosíř) je v kalendáři několik měsíců. Vzhledem k počtu nováčků a (nejen) jejich schopnostem jsme se ovšem rozhodli, že využijeme již napůl připravený koncept a nepojedeme tak daleko.

Na výpravu se vydáme do Krkavčího údolí a přespíme v Temných skalkách ( což je kousek za Zbrašovem). Táboření a vaření na ohni bude spolu s prací se sekerou tolik potřebnou přípravou na tábor v Jeseníkách.

Tentokrát netradičně vyrazíme v pátek a vrátíme se v sobotu večer. Můžete si tak užít celou neděli odpočinku a umývání kotlíků :D

Sraz: Pátek 1.6. v 16:55 (bus jede 17:04) na autobusové zastávce Šromotovo nám.

Návrat: Sobota 2.6. navečer (okolo 18 – 19 hodiny)

Kdo:  každý, kdo by s námi chtěli jet na tábor (takže všichni :-)

Za kolik:  jen  10,-Kč (do 15 let) / 20 Kč (starší) na cestu;  jídlo dle rozpisu a pokynů rádců (naschůzce)

Kde a jak se spí:  po 2 ve stanech (jehlanech) z dílců (celty); pod sebe igelit+karimatka!

Výstroj (oblečení):   seznam vybavení na výpravu v příloze (+ na webu) + skautský šátek a triko

Výzbroj (vybavení):

• družina: kotlík, vše na vaření, pila (oblouková z klubovny)

• dvojice - igelit na spaní (pod sebe, stačí 150x200 cm), 2 uzlovačky/šnůry min. 2m dlouhé.

• každý:   dle seznamu (viz.příloha) + stanový dílec = celta ( vydají rádcové na schůzce) + lahev na vodu na vaření ( 1,5l PET), potraviny dle rozpisu, který obdrží od rádců na schůzce ( a e-mailem), NABROUŠENÝ NŮŽ A SEKERU (popř. pilku – ideální je skládací/ zasouvací)

Co se jí:  v pátek jídlo z vlastních zásob, společně uvaříme jen čaj.

Teplé jídlo se v sobotu vaří po družinách. Vařit budeme snídani a oběd.

Jakékoliv dotazy směřujte na tento email, nebo na telefonní číslo 725 044 047 (Monty)

Jakub Lehký - Robbin

ĉ