Mimoňská výprava do Valšovic

přidáno: 26. 10. 2015 12:20, autor: Irena Ředinová

Ve dnech 20.-22.listopadu se uskuteční každoroční třídenní hranicko-přerovská výprava do Valšovic pro všechny věkové kategorie (vlčata, skauti, skautky, roveři) a letos s mimoni. Pojedeš s námi??

Sraz: v pátek 20. listopadu 2015 v 16:35 na autobusovém nádraží v Hranicích

Návrat: v neděli 22. listopadu 2015 v 13:30 na autobusovém nádraží v Hranicích

Kde: budeme ubytovaní ve zděné budově osadního výboru ve Valšovicích

Cena: 300,- Kč

S sebou: kartičku na autobus (starší 10 let), oblečení do chaty, přezůvky, teplé oblečení na ven, oblečení na spaní, spacák, karimatka, svačina na cestu, plastový hrnek, hygienické potřeby, pevné boty, pláštěnku, baterku, šátek, psací potřeby, kartičku pojištěnce, stezku

+ mimoňský převlek

!Vše sbaleno do jednoho batohu!

Kontakt: Ředinová Irena (tel.: 736 182 951, e-mail: i.redinova@gmail.com)

!Letos jsem byla nucena omezit počet na 30 účastníků, navýšení není možné z kapacitních důvodů budovy.

Přihlásit se je možné osobně na schůzkách nebo přes e-mail.

Peníze prosím odevzdejte na svých schůzkách Smolíčkovi (vlčata, skauti, skautky).

Závazné přihlášení dítěte je po uhrazení poplatku do 13.11.2015 nebo do naplnění kapacity!