Fotky z Drahotuchu

přidáno: 29. 3. 2015 10:58, autor: Petr Macháň   [ aktualizováno 29. 3. 2015 10:59 ]
První jarní výprava pro některé dokonce s přespáním na místo, kam se před 25 lety vydali naši předchůdci - členové 2. oddílu. Z Uhřínova jsme se kolem sjezdovek vydali ke Špirutově díře, navštívili štolu s vrápenci a netopýry až jsme obsadili hradní rozvaliny Drahotuchu, kde jsme vařili po dvojicích polévku.

Po poledni dorazila další skupina našich známých z Okwaha a Plantaga a užili jsme si tak i očekávanou bitvu s papírovými koulemi štíty.

Čtyři z našich bratří poté skládali skautský slib. Mical, Vojta, Robin a Vašek jsou tedy již oficiálně členy naši velké skautské rodiny.

Většina účastníků odjela domů, zatímco Piškot, Kiwi, Smolda a Robin zůstali do neděle.

Piškot