Do skal a slují boňkovských

přidáno: 1. 10. 2014 10:50, autor: Jakub Hood   [ aktualizováno 1. 10. 2014 10:54 ]

Chcete vědět, kolik toho zbylo z hradu Puchart ? Víte kde je skála Jelení skok ? Tušíte, kdo byl Tlustý Jan? Jak se liší netopýr od vrápence ? Hráli jste někdy opravdu terénní hru ? Vařili jste na ohni brgul?

Pokud alespoň jednou odpovíte NE, pak máte jedinečnou příležitost to změnit ! Již tuto sobotu.

Do skal a slují boňkovských

Sraz:      sobota  4.X. v 10.10 na zastávce na Šromotově nám.

Návrat:  autobusem v 17.30 ke Slávii

Čeká nás nenáročná trasa z Radíkova na Boňkov a náročné šplhání po svazích a srázech v okolí Boňkova. Budete potřebovat:  pevnou turistickou obuv, oblečení do lesa a k ohni (tj. nejlépe z přír. materiálu, nenápadných barev, spíš starší – v drsném terénu a může přijít k úhoně), zápisník a tužku, šátek, baterku, zavírací nůž, lžíci, jídelní misku ( plast, nerez, ešus), svačinku na odpoledne, něco na pití, min. 0,5l pitné vody ( na vaření) + suroviny na vaření:  1 špekáček (nebo odpovídací kousek kabanosu či klobásy), 1 střední brambor, krajíc či 2 chleba ( dle vlastní spořeby), 20 Kč na autobus + pár korun na limču.

Zájemci - dejte nám vědet, ať víme jak velký kotlík vzít.

S modrou oblohou

Ája & Hoč.

PS: Pro skauty: PVJ !!! Tato výprava je klubu lesní moudrosti plantago!! Jsme pozváni.