Brigáda v lese 8. a 9.4.

přidáno: 2. 4. 2017 23:54, autor: Petr Macháň   [ Aktualizováno 3. 4. 2017 10:40 uživatelem Jaromír Pospíšil ]
Související obrázekNásledující víkend nás čeká brigáda v lese. Podařilo se nám domluvit pomocné lesní práce v soukromém lesním porostu u Jindřichova. Za naši pomoc vyděláme nějakou tu korunu pro další rekonstrukční úpravy klubovny. Práce je dost pro mnoho pracovitých rukou. Očekáváme tedy početnou účast. Kofola zajištěna ;)

V sobotu 8.4. všichni skauti (kluci). Holky v sobotu pomáhají s Ájou čistit okolí Ludiny (info u Áji).
V neděli 9.4. všichni skauti i skautky (kluci i holky).

Vo co gou: budeme čistit lesní paseky od klestí, případně sázet stromky do lesních školek
Gde budeme makat: Jindřichov
Jak se tam dopravíme: pojedeme autubusem, kondičně je možné dojet i na kole (nahlas předem Smoldovi a Piškotovi)
S sebou: pevné kotníkové boty (nerovný terén může zvrtnout kotník, jehličí a hlína se ráda sype do bot), pracovní oblečení (dlouhé nohavice a rukávy - větve mohou nepříjemně škrábnout), pracovní rukavice (o škrábance a mozoly nebude nouze), jídlo a pití na celý den (obchod k dispozici nebude, může být horko, takže 2l tekutin se určitě bude hodit), 50 Kč v drobných mincích na bus, průkaz na slevu jízdného.
Sobota 8.4.
Vede: Smolda (731 340 927)
Sraz: 6:35 u ZZN (podjezd u Slávie směrem na Olšovec)
Návrat: 17:43 ke Slávii