Výprava & závod v údolí Krkavce (Zbrašov)

přidáno: 15. 5. 2018 12:10, autor: Jura Lehký

V sobotu, 19.5.  vyrážíme plánovanou na oddílovou výpravu. Oproti původnímu záměru však bude pouze jednodenní !

Sraz: v 7.40 na autobusové zastávce na Šromotově nám. ( bus jede 7.45 !), mějte připravené drobné 16,- / 8,- Kč (starší 15/mladší), mladší 15 let by měli mít průkazku dokazující věk.
Starší členové (roveři) vyráží dřívějším spojem, aby pro nás připravili trasu.
Nezapomeňte:  PVJ, skautský kroj (kdo nemá tak alespoň oddíl.triko+šátek), svačina + pití, potraviny na společné vaření dle pokynů rádců, lahev s pitnou vodou na vaření (1l), lžíce+miska, kapesní nůž, pláštěnka, sekyra (v rámci přípravy na tábor).
Co se bude dít: společně s oddílem našich mladších členů (tzv. vlčata a světlušky) připravujeme něco jako závod skautské všestrannosti družin v okolí Zbrašova. Po jeho skončení vyrazíme uvařit pozdní oběd a pokusíme se najít a připravit tyče pro naše táborové stany.
Plánovaný návrat do 19 hod (na náměstí). Koná se za každého počasí.

Květnová ODDÍLOVKA

přidáno: 1. 5. 2018 8:35, autor: Jura Lehký   [ Aktualizováno 8. 5. 2018 11:46 uživatelem Jakub Lehký - Robbin ]

V pátek 11. května se (doufám) sejdeme v hojném počtu na oddílové schůzce. Sraz v 16.00 u altánku v parku Procvičíme skautské dovednosti, něco si pohybového si zahrajem, dozvíte se pokyny na dvoudenní výpravu, která bude následující víkend. Nezapomeňte PVJ a že na odd.akce se chodí v odd. tričku. Vezměte si prosím kus oblečení/vybavení, na kterém se bude vyjímat středisková nášivka. Konec v 18.00
Těšíme se!